آرپوم ارائه دهنده انواع پوششهای اپوکسی و پلی اورتان وانواع افزودنی های بتن  |  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  |   02633510091 

کفپوش اتاق عمل

epoxy

 

 

 

کفپوش اتاق عمل

محیط های درمانی و بیمارستانی بدلیل جلوگیری از شیوع عفونت ها و بیماری ملزم به رعایت اصول بهداشتی هستند ولی صرفا رعایت این اصول کافی نبوده وبه فضای تمیز و انتی باکتریال با قابلیت شست وشو و استریل نیاز دارندکه در این بین اتاق عمل علاوه بر خاصیت انتی باکتریال بودن و قابلیت استریل به خواص آنتی استاتیکی نیز نیاز دارد. درحال حاضر استفاده از انواع کفپوش برای دستیابی به فضای استریل و آنتی اتاتیک میسر شده است.اینک

بطور مختصر به معرفی انواع وبررسی مزایا ومعایب این کفپوش ها می پردازیم.

 

 

انواع کفپوش اتاق عمل:

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال و آنتی استاتیک اتاق عمل

کفپوش تایل  آنتی باکتریال وآنتی استاتیک اتاق عمل

کفپوش رول  آنتی باکتریال وآنتی استاتیک اتاق عمل

 

 

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال و آنتی استاتیک اتاق عمل:

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال و آنتی استاتیک اتاق عمل بیمارستانی از جمله کفپوش های آنتی باکتریال  و آنتی استاتیک موجود در بازار ایران است که بسیار پرکاربرد می باشدکه بدلیل خواص آنتی استاتیک بودن در فضا هایی چون اتاق عمل و MRI و سایر قسمت های بیمارستان که نیاز به عدم حضور بار الکتریسیته ساکن هستند استفاده می شود.این محصول بصورت رزینی بر پایه رزین اپوکسی بصورت یکپارچه و بدون درز اجرا میشود و با توجه به اینکه از هیچگونه چسبی برای نصب این کفپوش استفاده نمیشود بیشترین چسبندگی و مقاومت را در مقابل دیگر کفپوش های آنتی استاتیک دارد.در فرایند تولید این محصول از هیچگونه  حلال و مواد سمی استفاده نشده و مواد عالی موجود در این محصول موجب انتقال بار الکتریسیته ساکن به شبکه ارت می گردد.

 

 

کاربرد کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال و آنتی استاتیک اتاق عمل بیمارستانی:

از جمله کاربردهای کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال و آنتی استاتیک بیمارستانی میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک مناسب اتاق عمل

کفپوش مناسب جهت پوشش کف MRI

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال بیمارستانی مناسب بخش مراقبت های ویژه

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال بخش ریکاوری

کفپوش اپوکسی آنتی سالن های انتظار

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال اورژانس

 

 

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک بیمارستانی:

مزایا و معایب کفپوش های اپوکسی آنتی باکتریال و آنتی استاتیک :

از جمله مزایای کفپوش های اپوکسی آنتی باکتریال و آنتی استاتیک بیمارستانی می توان به مواردی چون قیمت تمام شده مناسب نسبت به کفپوش های دیگر، اجرای یکپارچه و بدون درز، اجرا در ضخامت های متفاوت، رنگ بندی بسیار متنوع، دارای مقاومت مکانیکی و فشاری بالا،مقاومت شیمیایی خوب نسبت به انواع حلال ها و مواد شوینده، پوشش نهایی براق، امکان ایجاد کرو و ماهیچه ، قابلیت ترمیم، عدم استفاده از چسب در اجرای کفپوش،  قابلیت شست وشوی آسان ، قابلیت استریل شدن

ازجمله معایب کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال و آنتی استاتیک بیمارستانی به طولانی تر بودن فرایند اجرا نسبت به دیگر کفپوش هایی اشاره کرد که با چسب نصب می شوند.

 

 

کفپوش آنتی باکتریال و آنتی استاتیک تایل:

کفپوش تایل آنتی باکتریال وآنتی استاتیک از جمله کفپوش های مصرفی در بیمارستان ها هستند که به صورت تایل هایی با ابعاد 60*60 و 50*50 سانتی متر با چسب قابلیت نصب دارد .

 

 

معایب و مزایای کفپوش تایل آنتی باکتریال و آنتی استاتیک بیمارستانی:

از جمله مزایای کفپوش تایل آنتی باکتریال و آنتی استاتیک نصب سریع، تعمیرات آسان می توان اشاره کرد.

ازجمله معایب کفپوش تایل آنتی باکتریال و آنتی استاتیک می توان به گران قیمت بودن بدلیل وارداتی بودن کالا، نسب توسط چسب و احتمال تبله شدن با گذشت زمان، وجود درز،محدودیت رنگ اشاره داشت.

 

 

کفپوش رول آنتی باکتریال و آنتی استاتیک بیمارستانی:

کفپوش رول آنتی باکتریال و آنتی استاتیک بیمارستانی ازدیگر محصولات آنتی باکتریال و آنتی استاتیک بیمارستانی است به صورت رول عرض 2 متر و طول 25 متر عرضه می گردد که قابلیت نصب با چسب را دارد.

 

 

معایب و مزایای کفپوش رول آنتی باکتریال و آنتی استاتیک بیمارستانی:

از جمله مزایای کفپوش رول آنتی باکتریال و آنتی استاتیک وجود درز کمتر به نسبت کفپوش های تایل ، نصب سریع می توان اشاره کرد.

معایب کفپوش رول آنتی باکتریال و آنتی  استاتیک شامل: نصب توسط چسب، قیمت بالا بدلیل وارداتی بودن کالا، دوام کمتردر محیط های صنعتی، امکان بوجود امدن تاول به مرور زمان، پرت ودورریز درزمان نصب می باشد.

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال بیمارستانی - کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک بیمارستانی - کفپوش تایل بیمارستانی - کفپوش رول بیمارستانی - کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی - کفپوش بیمارستانی - اجرای کفپوش آنتی استاتیک اتاق عمل - اجرای کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی - کفپوش آنتی استاتیک اتاق عمل - اجرای کفپوش اتاق عمل

 

 

 

تماس با ما

  • کرج، مهرشهر ،فاز 4 ، بلوار 520، خیابان 522 غربی، پلاک 54
  • 02633510091
  • 02189779197
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • تـلــــگـــرام مــــا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن