آرپوم ارائه دهنده انواع پوششهای اپوکسی و پلی اورتان وانواع افزودنی های بتن  |  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  |   02633510091 

کفپوش انتی استاتیک پست برق

 www.arpoom.ir 6

 

 

 

کفپوش آنتی استاتیک پست برق

تمامی واحد های تولیدی بزرگ مانند نیروگاه ها ، پتروشیمی ، صنایع فولاد و ذوب آهن و دیگر صنایع سنگین که دارای واحدی به نام پست برق یا ساب استیشن و یا سویچ روم و کنترل روم هستند نیازمند استفاده از کفپوش های آنتی استاتیک مناسب برای فضای خود هستند.

حضور گرد وغبار در فضاهایی مانند پست برق، ساب استیشن، سویچ روم بدلیل وجود جریانات برق ولتاژ بالادر تابلو ها می تواند بسیار خطر ناک باشد. که جهت برطرف کردن این موضوع از کفپوش های متنوع استفاده میگردد. ولی باید در نظر داشت استفاده از چه کفپوشی مناسب است زیرا کفپوش نا مناسب در زمانی که اپراتور مشغول تردداست می تواند موجب بار دار شدن فرد اپراتور شده و با اولین تماس به سرعت تخلیه شود که موجب جرقه زدن می شود که این جرقه زدن در ایستگاهی به این مهمی بسیار زیان آور و خطر آفرین می باشد. بهترین راه کار استفاده از کفپوش های آنتی الکترواستاتیک یا اصطلاحا کفپوش های آنتی استاتیک پست برق است که با توجه به مواد آلی بکار رفته در این محصول می تواند موجب تخلیه بار الکتریسیته ساکن از

درگاه های ارت گردد.

 

 

انواع کفپوش آنتی استاتیک پست برق:

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک پست برق

کفپوش تایل آنتی استاتیک پست برق

کفپوش رول آنتی استاتیک پست برق

 

 

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک پست برق:

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک پست برق از جمله کفپوش های آنتی استاتیک موجود در بازار ایران است که بسیار پرکاربرد می باشد .

این محصول بصورت رزینی بر پایه رزین اپوکسی بصورت یکپارچه و بدون درز اجرا میشود و با توجه به اینکه از هیچگونه چسبی برای نصب این کفپوش استفاده نمیشود بیشترین چسبندگی و مقاومت را در مقابل دیگر کفپوش های آنتی استاتیک دارد.

 

 

کاربرد کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک:

از جمله کاربردهای کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

کفپوش آنتی استاتیک پست برق

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک سویچ روم صنایع پتروشیمی و فولاد

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک کنترل روم نیروگاه ها

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک ساب استیشن

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک دیتا سنتر

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک اتاق کامپیوتر

 

 

کفپوش تایل انتی استاتیک:

کفپوش تایل انتی استاتیک از جمله کفپوش های مصرفی در صنایع هستند که به صورت تایل هایی با ابعاد 60*60 سانتی متر با چسب قابلیت نصب دارد .

 

 

معایب و مزایای کفپوش تایل آنتی استاتیک:

از جمله مزایای کفپوش تایل آنتی استاتیک نصب سریع، تعمیرات آسان می توان اشاره کرد.

ازجمله معایب کفپوش تایل آنتی استاتیک می توان به گران قیمت بودن بدلیل وارداتی بودن کالا، نسب توسط چسب و احتمال تبله شدن با گذشت زمان، وجود درز،نامناسب بودن برای فضاهای صنعتی که جک پالت و تردد و ترافیک سنگین دارند اشاره داشت.

 

 

کفپوش رول آنتی استاتیک:

کفپوش رول آنتی استاتیک ازدیگر محصولات آنتی استاتیک است به صورت رول عرض 2 متر و طول 25 متر عرضه می گردد که قابلیت نصب با چسب را دارد.

 

 

معایب و مزایای کفپوش رول آنتی استاتیک:

از جمله مزایای کفپوش رول آنتی استاتیک وجود درز کمتر به نسبت کفپوش های تایل ، نصب سریع می توان اشاره کرد.

معایب کفپوش رول آنتی استاتیک شامل: نصب توسط چسب، قیمت بالا بدلیل وارداتی بودن کالا، دوام کمتردر محیط های صنعتی، امکان بوجود امدن تاول به مرور زمان، پرت ودورریز درزمان نصب می باشد.

 

 

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک پست برق - کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک سویچ روم - کفپوش آنتی استاتیک ساب استیشن - کفپوش آنتی استاتیک دیتا سنتر - کفپوش آنتی استاتیک اتاق برق - کفپوش آنتی استاتیک پست برق GIS- کفپوش آنتی استاتیک صنایع فولاد و ذوب آهن - کفپوش آنتی استاتیک اتاق کامپیوتر

 

تماس با ما

  • کرج، مهرشهر ،فاز 4 ، بلوار 520، خیابان 522 غربی، پلاک 54
  • 02633510091
  • 02189779197
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • تـلــــگـــرام مــــا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن