آرپوم ارائه دهنده انواع پوششهای اپوکسی و پلی اورتان وانواع افزودنی های بتن  |  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  |   02633510091 

انواع کفپوش پلی یورتان

photo 2018 04 05 10 59 24

 

 

کفپوش پلی یورتان 

از جمله کفپوش هایی که درزمینه صنعتی ، دارویی ، بهداشتی ، درمانی، ورزشی بسیار پرکاربرد است کفپوش های پلی یورتان می باشند. کفپوش پلی یورتان بر پایه رزین های پلی یورتان ساخته شده و در فرایند تولید این محصول از حلال و مواد سمی استفاده نشده است این محصول بدلیل خواص ویژه ای مانند اجرای بدون در و یکپارچه ، مقاومت مکانیکی و فشاری بالا، چسبندگی خوب به سطوح بتنی ، فلزی، موزاییک، چوب و.. شست وشوی راحت و مقاومت نسبت به انواع حلال ها و شوینده های بهداشتی و بسیاری ویژگی های دیگر که کفپوش پلی یورتان را به یک محصول چند کاربردی و فراگیر تبدیل نموده است.به طور مختصر به معرفی کفپوش پلی یورتان و موارد کاربرد کفپوش پلی یورتان و مزایا و معایب کفپوش پلی یورتان می پردازیم.

 

 

انواع کفپوش پلی یورتان:

کفپوش پلی یورتان ورزشی

کفپوش پلی یورتان صنعتی

کفپوش پلی یورتان دارویی

کفپوش پلی یورتان بهداشتی

کفپوش پلی یورتان انبار

کفپوش پلی یورتان صنایع غذایی و لبنی

 

 

کفپوش پلی یورتان ورزشی:

از جمله کاربردهای کفپوش های پلی یورتان استفاده به عنوان کفپوش سالن های ورزشی می باشد که بدلیل انعطاف پذیری خوب ، مقاومت سایشی ومکانیکی و فشاری بالا و همچنین تنوع رنگی زیاد امکان استفاده از کفپوش پلی یورتان را برای پوشش کف سالن های ورزشی فراهم کرده است.این محصول بصورت رزینی بر پایه رزین پلی یورتان بصورت یکپارچه و بدون درز اجرا میشود و با توجه به اینکه از هیچگونه چسبی برای نصب این کفپوش استفاده نمیشود بیشترین چسبندگی و مقاومت را در مقابل دیگر کفپوش های ورزشی دارد.

 

 

کفپوش پلی یورتان صنعتی:

محیط های صنعتی بدلیل بار ترافیکی سنگین و زیاد دایما درمعرض خوردگی و آسیب کف هستند . علاوه بر آن محیط های صنعتی گاها نیازمند فضایی بدون گردوغبار برای تولیدات خود هستند که کفپوش های پلی یورتان بهترین گزینه برای مصارف صنعتی می باشد .کفپوش پلی یورتان با کاربری صنعتی از جمله کفپوش هایی است که مقاومت سایشی و مکانیکی وفشاری بالایی داراست و همچنین مقاومت بالای شیمیایی این کفپوش نسبت به انواع حلال ها وروغن های صنعتی و شست وشوی آسان و عدم ایجاد گرد وغبار از مهمترین ویژگی های کفپوش پلی یورتان با کاربری صنعتی می باشد.

کفپوش مناسب جهت پوشش کف سالن های تولید

کفپوش اپوکسی واحد بسته بندی محصولات

کفپوش اپوکسی واحد انبار محصولات غذایی

 

 

کفپوش پلی یورتان صنایع دارویی:

کفپوش پلی یورتان با اجرای یکپارچه و بدون درز، داشتن سطحی کاملا براق و بدون خلل و فرج، امکان استریل و شست وشو با انواع شوینده های بهداشتی، عدم جذب آب، عدم تولید گرد وغبار، مقاومت سایشی و کششی بالا، مقاومت مکانیکی و فشاری بالا، آنتی باکتریال، کاملا خودترازو تنوع رنگی زیاد از جمله کفپوش های مناسب برای فضاهای تولید دارو و محلول های دارویی می باشد. که وجود بستری عاری از قارچ و باکتری در آن بسیار حائز اهمیت است.کفپوش پلی یورتان را میتوان به عنوان کفپوش کلین روم، کفپوش فضای توزین، کفپوش واحد ساخت محلول، کفپوش واحد جامدات ، کفپوش واحد مایعات و دیگر بخش های صنایع تولید دارو استفاده کرد.

 

 

کفپوش پلی یورتان صنایع بهدشتی وآرایشی :

صنایع آرایشی و بهداشتی از جمله صنایعی هستند که در آنها از پیگمنت های رنگی بسیار استفاده میشود و ریزش این پیگمنت ها اثراتی از خود باقی میگذارند که شست وشوی سختی را دربر دارد. این پیگمنت ها عمدتا در ساخت انواع کرم و کرم پودر استفاده می شوند.کفپوش پلی یورتان بدلیل داشتن سطحی کاملا براق وبدون خلل و فرج بهترین گزینه برای صنایع آرایشی و بهداشتی می باشد که زمینه شست وشوی راحت را فراهم می کند در ضمن ویژگی هایی چون چسبندگی عالی به انواع سطوح ، امکان اجرای کفپوش در سالن هایی که مجهز و ماشین آلات تولید نصب شده اند نیز وجود دارد تمام این موارد و ویژگی های برجسته ای که کفپوش های پلی یورتان دارند این کفپوش رابه یکلی از پرکاربرد ترین کفپوش های صنایع آرایشی بهداشیتی مبدل ساخته است.

 

 

کفپوش پلی یورتان انبار

محیط انباربدلیل تردد لیفتراک و انواع لیشتراک و کشش جک پالتها و ترافیک بالا همیشه درگیر ایجاد گرد و غبار و شاهد خوردگی سطوح بتنی کف می باشد. کفپوش پلی یورتان با چسبندگی عالی به انواع سطوح ، جلوگیری از ایجاد گرد وغبار، جلوگیری از خوردگی سطوخ بتنی کف، مقاومت سایشی بالا،مقاومت شیمیایی خوب نسبت به انواع حلال ها ومواد شوینده بهداشتیف تنوع رنگی زیاد و امکان اجرا درضخامت های متفاومت ،امکان ترمیم اسان و اجرای سریع از جمله پرکاربردترین پوشش ها جهت کفپوش انبارمی باشد.

کفپوش پلی یورتان انبار دارو

کفپوش پلی یورتان انبار قطعات

کفپوش پلی یورتان انبارمواد غذایی

کفپوش پلی یورتان انبار مواد آرایشی و بهداشتی

کفپوش پلی یورتان لوازم خانگی

 

 

کفپوش پلی یورتان صنایع غذایی و لبنی:

صنایع غذایی و لبنی از جمله صنایعی هستند که علاوه بر تردد نیاز به پوششی دارند که در مقابل شست وشوی های بسیار دوام داشته باشد.

کفپوش پلی یورتان با داشتن سطحی یکپارچه و بدون درز، مقاومت شیمیایی بالا به انواع مواد شیمیایی و انواح حلال ها و شوینده ها ، خواص انعطاف پذیری خوب ، مقاومت سایشی بالا خودرا به یک پوشش جایگزین برای کف صنایع غذایی و لبنی تبدیل کرده است.

 

 

کفپوش رول انتی باکتریال صنایع غذایی:

کفپوش رول انتی باکتریال صنایع غذایی ازدیگر محصولات انتی باکتریال صنایع غذایی است به صورت رول عرض 2 متر و طول 25 متر عرضه می گردد که قابلیت نصب با چسب را دارد.

 

 

معایب و مزایای کفپوش پلی یورتان

از جمله مزایای کفپوش پلی یورتان می توان به موارد زیر اشاره کرد

اجرای یکپارچه و بدون درز

تنوع رنگی زیاد

چسبندگی عالی به انواع سطوح

مقاومت سایشی وکششی بالا

مقاومت شیمیایی بالا به انواع حلال ها و روغن ها و انواع مواد شوینده

امکان اجرا بدون جمع آوری ماشین آلات و تجهیزات نصب شده

خودتراز شونده

انتی باکتریال و ضد رشد قارچ و باکتری

سطح کامل براق و جذب آب صفر

اجرای ترمیم آسان و اجرای سریع

 

 

معایب کفپوش پلی یورتان

از معایب کفپوش پلی یورتان میتوان به موارد زیر اشاره کرد

نیاز به مجری متخصص جهت اجرای کفپوش پلی یورتان

عدم امکان استفاده در محیط های مرطوب

عدم امکان اجرای لایه های کفپوش با فاصله طولانی

کفپوش پلی یورتان - کفپوش پلی یورتان صنعتی - قیمت کفپوش پلی یورتان - اجرای کفپوش پلی یورتان - کفپوش پلی یورتان ورزشی - کفپوش پلی یورتان صنایع دارویی - کفپوش پلی یورتان صنایع مواد غذایی -  قیمت کفپوش پلی یورتان صنعتی -  فروش کفپوش پلی یورتان  - کفپوش اپوکسی صنایع غذایی - کفپوش اپوکسی سالن تولید مواد غذایی - کفپوش اپوکسی سالن تولد- کفپوش اپوکسی انبار محصول مواد غذایی- کفپوش اپوکسی واحد بسته بندی مواد غذایی- اجرای کفپوش اپوکسی صنایع غذایی- اجرای کفپوش انبار محصول مواد غذایی-قیمت اجرای کفپوش اپوکسی صنایع- اجرای کفپوش اپوکسی صنایع غذایی- فروش کفپوش اپوکسی صنایع غذایی

 

 

 

 

تماس با ما

  • کرج، مهرشهر ،فاز 4 ، بلوار 520، خیابان 522 غربی، پلاک 54
  • 02633510091
  • 02189779197
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • تـلــــگـــرام مــــا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن